Januari was een vrij donkere maand, dat SD kaartje bleef toch even weg van de camera.
Februari was koud, maar maakte de camera weer z'n "conditieritjes". Er waren weekenden met sneeuw, waar zeker gebruik van werd gemaakt in het Twentse Holten:
RFO 1837, @ Holten (NL) by Tijs Trimbos, on FlickrMaart was wederom een sombere maand, ik bleef veel thuis en met school had ik genoeg werk om mijn tijd te vullen.
April begonnen de grenzen weer een beetje open te breken. Mede omdat de hobby voor mij merendeel in België ligt, had de camera werk te verrichten. 23 april, een strakheldere blauwe dag, gebruikte ik om nog SNCF met haar ballasttrein te klikken en de P treinen op de foto te zetten:
2149 stehoux klaarklaar by Tijs Trimbos, on FlickrMei, het begin van deze maand had ik nog vakantie en die werd opnieuw gebruikt om aan lijn 96 te hobbyen:
2140 klaar by Tijs Trimbos, on FlickrJuni, eigenlijk had ik deze maand vol aan verjaardagen en school. Daarom hier een foto van 2 juli, maar laten we even doen alsof het juni was. De laatste 2 "Bordeaux-rode" stellen, reden de laatste rit van Roosendaal naar Antwerpen:
bordeaux roodjes voor t laatst klaar by Tijs Trimbos, on FlickrJuli was een enorm zonnige maand, Jemeppe sur Sambre was een hoogtepunt met een ongekend schoon klassiekje:
974 Jem sur Sambre klaar by Tijs Trimbos, on FlickrAugustus kon ik een doel afvinken die al lang op mijn lijstje stond, Nez Cassé in Noord Frankrijk:
BB22320 Sous le Bois klaar by Tijs Trimbos, on FlickrSeptember begon de school weer, zoals elk jaar wordt er dan niet heel veel geklikt. Desondanks was er wel een stralende dag in Nederland:
1746 by Tijs Trimbos, on FlickrOktober, in Brussel maakte ik in bijzonder leuk plaatje met 2 gebroeders naast elkaar:
2154 klaar by Tijs Trimbos, on FlickrNovember kon ik mee met een fotorit in Charleroi, aan het eind van de dag kon het laatste plaatje worden gemaakt met de grote stad als achtergrond:
_HLD1359 by Tijs Trimbos, on FlickrDecember ging ik nog een keer naar de Ardennen voor de laatste keer van 2021, mede omdat er sneeuw lag:
SNCB 1351, @ Poix Saint Hubert (B) by Tijs Trimbos, on FlickrIk wens jullie allemaal ongelooflijk fijne feestdaagjes en ik hoop dat u allen een gezond 2022 in gaat! Adieu!